Strona startowa \ Aktualności \ Lubzina. Dekanalne spotkanie młodzieży
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Lubzina. Dekanalne spotkanie młodzieży
niedziela, 20 listopada 2011 19:59

W piątek 18 listopada w Lubzinie k/Dębicy odbyło się Dekanalne Spotkanie Młodych. Co prawda, to nie nasz dekanat:), ale gościnnie wzięła w nim udział młodzież z Betanii. W liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny - patronki tarnowskiej młodzieży - nie mogło zabraknąć również i Jej obecności.

Bł. Karolina była z nami cały czas, w relikwiach przywiezionych przez Księdza Leszka Wieczorka. Spotkanie rozpoczął koncert zespołu Cantate Amore z parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie. W swoim repertuarze zaprezentował zarówno głęboką refleksję, jak i rytmiczne piosenki, do których nie sposób było usiedzieć (możemy  zobaczyć na zdjęciach). Zespół towarzyszył nam również na Mszy świętej, którą bezpośrednio po występie sprawował jego Opiekun Ks. Tomasz Krawiec. Piękne Słowo Boże wygłosił o Miłości - ks. Leszek Wieczorek. Burza oklasków, którą otrzymał, najlepiej świadczy o tym, czy młodzież słucha kazań i czy potrafi docenić jego treść. Wróciliśmy do Tarnowa pełni wrażeń. I myślę, że to nie ostatnie w tym roku.

Ks. Adam Bezak