Strona startowa \ Ogłoszenia parafialne
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Ogłoszenia parafialne
OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.07.2014 r. PDF Drukuj Email

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary tacy z ubiegłej niedzieli przeznaczone na potrzeby naszej świątyni. Złożyliście 13760 zł 81 gr.

Więcej…
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 13. 07. 2014 r. PDF Drukuj Email

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary tacy z ubiegłej niedzieli. Ofiary złożone dzisiaj na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej świątyni.
Za tydzień składka z przeznaczeniem na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Więcej…
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 06. 07. 2014 r. PDF Drukuj Email

Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako patronalne święto Apostolstwa Chorych. Pamiętajmy o tej intencji w naszych osobistych modlitwach.

Więcej…
 
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA – 29.06.2014 r. - ODPUST PARAFIALNY PDF Drukuj Email

W patronalną Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa dziękujemy Bogu za wszystkie łaski płynące z Bożego Serca. O godz. 1130 zostanie odprawiona Uroczysta Suma Odpustowa, której będzie przewodniczył Ks. Prałat Zbigniew Szostak, kustosz Sanktuarium Bł. Karoliny w Zabawie.

Więcej…
 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - NIEDZIELA - 22.06.2014 r. PDF Drukuj Email

Trwającą Oktawę Bożego Ciała starajmy się zaznaczyć uczestnictwem w codziennej procesji eucharystycznej. Dziś i do środy procesja o godz. 1730. Bezpośrednio po procesji Msza św. Natomiast w czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała procesja będzie po Mszy św. o godz. 1800, potem poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Na tę Mszę zapraszamy wszystkie dzieci naszej Parafii, również wszystkie te, które kończą rok szkolny i chcą Bogu podziękować za łaski otrzymane w czasie nauki. W piątek wypada nasza parafialna uroczystość i dlatego Msza w czwartek wieczorem będzie również dziękczynną za rok szkolny. Zapraszamy również młodzież, grono pedagogiczne, katechetów i rodziców naszej parafii by podziękować Bogu za miniony rok i prosić o błogosławieństwo na czas wakacji. Spowiedź dla dzieci na zakończenie roku szkolnego będzie w środę od godz. 1700.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 37